BaGo Sport, s.r.o.
  • Under Armour
  • 4F
  • Zephyr
  • enertor
  • sveltus
  • hickies

O nás

Společnost BaGo Sport byla založena v roce 2012. Od této doby exkluzivně zastupovala celosvětově známou, sportovní americkou značku Under Armour a významně se tak postarala o její úspěšné zavedení na český trh.

 

V roce 2016 společnost přibrala pod svá křídla další atraktivní značky: sportovní oblečení 4F, kvalitní americké kšiltovky Zephyr s možností výběru jedinečného designu přímo na přání zákazníka, značku Enertor reprezentující speciální anatomické vložky do bot pro zlepšení kondice těla i kvality života a na závěr designové, elastické tkaničky do bot značky Hickies.

 

V roce 2018 společnost ukončila distribuci značky Under Armour vyjma golfové kolekce a rozšířila své portfolio sportovní módy o kvalitní skotskou outdoorovou značku Trespass včetně luxusnější řady DLX. Nově také zastupuje francouzskou společnost Sveltus a rozšiřuje tak svůj sortiment o cvičební pomůcky pro široké spektrum sportovců. BaGo Sport také změnil svoji strategii a vyjma distribuční činnosti se začal více věnovat maloobchodnímu prodeji.

 

Do budoucna společnost BaGo Sport i nadále plánuje rozšiřovat své nabídky v podobě zavádění nových a kvalitních značek podporujících sport a kvalitní životní styl na českém trhu.

 

Velkoobchod a distribuce značek:

 

Náš tým

Pavel
Míka

majitel a ředitel

Zdeněk
Stieber

logistika a fakturace

Ondřej
Černý

logistika

Anna Charvátová

logistika a marketing

Štěpán
Fišer

logistika a expedice

Hana
Rozehnalová

účetnictví

Jakub
Vančura

import manažer

Jan
Hejda

programátor

Josef
Kopecký

online manager

Zuzana
Břeňová

obchod

Tomáš
Bajusz

marketing

Jana
Míková

obchod

Petr
Klicpera

obchod

Jaroslav
Zima

obchod

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace