Pozor změna adresy - od 1. 1. 2021 nás najdete na nové adrese: Drnovská 968/36, Praha 6 - Ruzyně 161 00

4F

O značce

Polská značka 4F existuje již řadu let a zabývá se výrobou kvalitního sportovního oblečení a sportovních doplňků. Společnost úspěšně působí jak na polském trhu, tak i v zahraničí. Po celém Polsku provozuje více jak sto obchodů sportovního zaměření.

Výrobky jsou velmi oblíbené a ceněné jak u vrcholových sportovců, tak u lidí, kteří sportují pouze pro své potěšení. Významná je i pravidelná spolupráce se sportovci z různých disciplín. Dnes je 4F oficiálním sponzorem Polské lyžařské asociace, Polské biatlonové asociace a dále i Polské atletické a rychlobruslařské asociace. Připravila i kolekci pro polský národní tým na LOH v Londýně 2012 a ZOH v Soči 2014. V Riu de Janeiru 2016 se značka prezentovala s týmy Srbska, Lotyšska i Polska.

Značka 4F vychází ze zkušenosti svých zákazníků a ze svých vlastních k tomu, aby vytvořila unikátní modely vhodné pro každé roční období a pro každou příležitost. Stále inovuje a uvádí na trh nové produkty a materiály. Nabízí kombinaci moderního designu a vysoké kvality, která umožňuje dosáhnout co nejlepších výsledků.

Značka 4F je zaměřena na aktivní lidi, kteří mají vášeň pro sport. Je určena pro populární sporty, jako je běh, fitness, jízda na kole, sportovní trénink a lyžování. V nabídce jsou i výrobky, které jsou vhodné i na běžné nošení.

Jejich tým je složený z mladých, nadšených a talentovaných lidí, kteří používají nejmodernější techniky jdoucí ruku v ruce s funkčností a posledními trendy ve sportovním designu.

Kontakty

Petr Klicpera

obchodní zastoupení

Praha a okolí, jižní Čechy,

východní Čechy a Morava

 

p.klicpera@bagosport.cz

+420 603 505 539

Jaroslav Zima

obchodní zastoupení

západní, střední a severní Čechy

Morava

 

j.zima@bagosport.cz

+420 774 582 784

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace