4KAAD

O značce

Značka 4KAAD byla založena v roce 2016 v Norsku čtyřmi zakladateli, kteří se snažili již od začátku pochopit vizi současných zákazníků.
Cílem bylo, aby se značka stala konkurenceschopnou značkou na tehdejším trhu.
V roce 2018 přistoupil do společnosti Andreas Bennert, který měl rozsáhlé zkušenosti s výrobou běžeckých holí ONE WAY a v daném roce tak vytvořil nové produktové portfolio rozšířené o běžecké, karbonové hole špičkové kvality, včetně vosků a doplňků, a to za použití jedinečných technologií.

4KAAD
4KAAD

Design a vývoj produktů přichází přímo ze Skandinávie, kde mají sporty spjaté s během na lyžích, více jak stoletou tradici a veřejností jsou vnímány jako sport číslo 1. Místní atmosféra a podpora  tak ženou pokroky v nových technologiích a produktech neustále kupředu, a to jak pro rekreační, závodní, ale i profesionální sportovce.

Značka 4KAAD v současné době vyrábí a distribuuje běžkařské, cyklistické a outdoorové vybavení. V jejich produktovém portfoliu jsou nejenom běžkařské a nordicwalking hůlky, rukavice, sportovní ledvinky, ale také např. vodotěsné tašky, batohy, vosky a další.

4KAAD
4KAAD
4KAAD

Vlajkovou lodí značky 4KAAD, pro závodní účely, jsou unikátní hole BLACK CODE X World cup s ojedinělou kombinací lehkosti pod 50g/m a fantastickou tuhostí.  Jsou to tak dokonalé hole, že si je vybral do své další sezony i náš nejúspěšnější  český laufař Stanislav Řezáč.  

Rozjezd sezóny v italském Livignu (11_2019)

Stanislav Řezáč stojící

Stanislav Řezáč je český sportovec, běžec na lyžích, specialista na běhy na dlouhé vzdálenosti. Je považován za jednoho z nejlepších současných světových lyžařů-běžců, který systematicky závodí na dlouhých tratích. Nezávodí však jen v zahraničí, ale také doma v Česku: vyhrál například druhý ročník seriálu běžeckých maratonů Patria Direct SkiTour (zdroj:https://zivotopis.osobnosti.cz/stanislav-rezac.php )
Přehled závodů zde: https://www.showbiz.cz/lide/stanislav-rezac/
Aktuální informace zde: https://www.facebook.com/rezacstanda

Značka 4KAAD je vhodná pro všechny nadšené sportovce, kteří ocení pěkný design, funkčnost a špičkovou kvalitu.

kontakt

Petr Klicpera

Obchodní zastoupení

 

p.klicpera@bagosport.cz

+420 603 505 539

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace