Pozor změna adresy - od 1. 1. 2021 nás najdete na nové adrese: Drnovská 968/36, Praha 6 - Ruzyně 161 00

Enertor

O značce

Většina problémů s bolestmi zad, kyčlí, kolen či patní ostruhou často vyplývá ze špatného postavení klenby a funkce chodidel. Proto je třeba si uvědomit, že právě výběrem správné vložky do bot se dá rizikům spojených se zraněními předcházet. Při průzkumech více jak 50 % dotázaných lidí uvedlo, že mají problémy s klenbou, koleny nebo zády a přes 70 % by uvítalo vložku, která by udržela chodidlo ve správném postavení při chůzi, běhu i celodenním stání.  

 

Po dlouhém technologickém výzkumu, 18-ti leté bio-mechanické analýze vrcholových sportovců a spolupráci s elitními jednotkami britské armády přinášíme na trh jedinečnou a unikátní vložku značky ENERTOR vhodnou pro všechny váhové i věkové kategorie.

 

Proč právě ENERTOR?

ENERTOR mění pohled na využití vložky do bot. Současná pozice čistě zdravotního hlediska přechází ke změně na aktivní a zdravý životní styl. S použitím nové, patentované technologie D3O® se stává jedničkou v prevenci možných zranění. Klinické testy prokazují až o 66% *méně úrazů s použitím vložky ENERTOR.

Olympijský šampion, nejrychlejší muž planety, držitel světového rekordu na 100 a 200 metrů, sportovní fenomén a legenda Usain Bolt používá při svém tréninku i běžném životě vložky ENERTOR.
Při překonávání rekordů a každodenních překážek je důležité se co nejrychleji zotavit a předcházet možným zraněním. Buďte v tom, co děláte nejlepší, buďte jako Usain Bolt. Noste vložky ENERTOR.
 

Technologie D3O®:

D3O® je patentovaný chytrý materiál fungující na principu tvarové paměti. Díky dvojí hustotě dokáže měnit vlastnosti při různém použití. Při pomalém stlačení – chůzi se využívá fáze s nižší hustotou tlumení. Naopak při nárazu (skok, běh) materiál zvýší svoji hustotu a díky tomu absorbuje energii z nárazu a rozptýlí ji do materiálu.


Fakta o produktu:

- 36%* vynaložené energie se vrátí zpět

- 44%*redukce nárazů pomáhá předcházet zraněním

- o 60%* tenčí než vložka z prémiové pěny, ale s 61%* vetší ochranou

- 7x* delší životnost než jiné prémiové vložky
How D3O® molecules work-01

* Testováno nezávislou laboratoří SATRA, která je celosvětově uznávaným technologickým střediskem pro obuvnický průmysl.

Produkty

PERFORMANCE – FULL LENGHT

(UK 3 – UK 14)

 

Ideální pro sport, turistiku a jiné aktivity, skvěle padne do tréninkové boty i obuvi pro každodenní použití. Díky vložkám se výkony zlepší a sníží se riziko případného zranění. PERFORMANCE – FULL LENGHT snižuje pronaci a napomáhá k maximální kontrole a stabilitě chodidel. Použitá unikátní technologie D3O® pro maximální tlumení nárazu a Vaše pohodlí. Díky prémiové vložce Enertor se zlepší Vaše držení těla, ujdete delší vzdálenost, poběžíte rychleji a skočíte výše.
Vložky pravidelně při svém tréninku používá několikanásobný olympijský vítěz a nejrychlejší muž planety Usain Bolt.

 

Indikace:PERFORMANCE - FULL LENGHT
- předchází bolesti kolen
- předchází patní ostruze
- předchází bolesti holení

Ostatní benefity:
- zlepšuje funkci svalů
- redukuje bolest a únavu
- zlepšuje funkci chodidla
- zlepšuje držení těla
- zdržuje stabilitu chodidla
 

 

 

COMFORT – FULL LENGHT

S (UK1 – UK5), M (UK6 – UK9) a L (UK10 – UK14)

 

Ideální pro každodenní nošení ve všech typech obuvi. COMFORT – FULL LENGHT zajišťuje tlumení nárazu a pocit pohodlí na špičkové úrovni. Vhodné i pro diabetiky. Použita unikátní technologie D3O® pro Vaše pohodlí. Díky prémiové vložce Enertor se zlepší Vaše držení těla a ujdete delší vzdálenost. Používá vojsko Velké Británie.

 

Indikace:COMFORT - FULL LENGHT
- u 75%* uživatelů došlo k redukci patní ostruhy
- předchází bolesti kolen
- předchází bolesti holení

Ostatní benefity:
- zlepšuje funkci svalů
- redukuje bolest a únavu
- zlepšuje funkci chodidla
- zlepšuje držení těla
- udržuje stabilitu chodidla

COMFORT – ¾ LENGHTS

S (UK1 – UK5), M (UK6 – UK9) a L (UK10 – UK14)

 

Tato vložka je vhodná pro každodenní nošení. COMFORT – ¾ LENGHTS bude pevně držet v botě - nemusíte se bát, že by se volně pohybovala. Minimalizuje nepříjemné pocity, jako je bolest paty a klenby, a snižuje riziko zranění. Použitá technologie D3O® pro maximální tlumení nárazu a Vaše pohodlí. Při celodenním stání se Vaše nohy budou cítit méně unavené.

 

Indikace:COMFORT - 34 LENGHT
- předchází patní ostruze
Ostatní benefity:
- celkové tlumení nárazu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMFORT – HEEL CUPS

S (UK1 – UK5), M (UK6 – UK9) a L (UK10 – UK14)

 

Hodí se do každých bot včetně dámských lodiček. COMFORT – HEEL CUPS přilnou k botě a chrání paty při každém kroku. Podpatěnky jsou dobrým způsobem, jak se vyhnout a předcházet bolesti patní ostruhy. Použitá technologie budoucnosti D3O®.
 

Indikace:COMFORT - HEEL CUPS
- předchází patní ostruze
Ostatní benefity:
- celkové tlumení nárazu

Kontakty

Petr Klicpera

obchodní zastoupení

Praha a okolí, jižní Čechy,

východní Čechy a Morava

 

p.klicpera@bagosport.cz

+420 603 505 539

Jaroslav Zima

obchodní zastoupení

západní, střední a severní Čechy

Morava

 

j.zima@bagosport.cz

+420 774 582 784

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace