O nás

Společnost BaGo Sport byla založena v roce 2012. Od této doby exkluzivně zastupovala celosvětově známou, sportovní americkou značku Under Armour a významně se tak postarala o její úspěšné zavedení na český trh.

 

V roce 2016 společnost přibrala pod svá křídla další atraktivní značky: sportovní oblečení 4F, kvalitní americké kšiltovky Zephyr s možností výběru jedinečného designu přímo na přání zákazníka, značku Enertor reprezentující speciální anatomické vložky do bot pro zlepšení kondice těla i kvality života a na závěr designové, elastické tkaničky do bot značky Hickies.

 

V roce 2018 společnost ukončila distribuci značky Under Armour vyjma golfové kolekce a rozšířila své portfolio sportovní módy o kvalitní skotskou outdoorovou značku Trespass včetně luxusnější řady DLX. Nově také zastupuje francouzskou společnost Sveltus a rozšiřuje tak svůj sortiment o cvičební pomůcky pro široké spektrum sportovců. BaGo Sport také změnil svoji strategii a vyjma distribuční činnosti se začal více věnovat maloobchodnímu prodeji.

 

Do budoucna společnost BaGo Sport i nadále plánuje rozšiřovat své nabídky v podobě zavádění nových a kvalitních značek podporujících sport a kvalitní životní styl na českém trhu.

 

Velkoobchod a distribuce značek:

 

Náš tým

Pavel
Míka

ředitel a jednatel

Jana
Míková

produktový manažer UA GOLF

Martina
Hlaváčková

marketingový manažer

avatar

Michal
Straňák

obchodní ředitel

Zdeněk
Stieber

manažer logistiky

Jan
Hejda

programátor

Hana
Rozehnalová

účetní

Marie
Bichlerová

účetní

Anna Charvátová

vedoucí logistiky a protrenink.cz

Štěpán
Fišer

provoz protrenink.cz

Ondřej
Černý

logistika a sklad

Kateřina
Tichá

prodejce sportovního oblečení a VIP servis

Petra
Tippelt

manažer korporátního obchodu

Petr
Klicpera

obchod

Jaroslav
Zima

obchod

Jan
Novák

obchod

Petr
Piskovský

projektový specialista

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace