O nás

Společnost BaGo Sport byla založena v roce 2012. Od této doby exkluzivně zastupovala celosvětově známou, sportovní americkou značku Under Armour a významně se tak postarala o její úspěšné zavedení na český trh.

 

V roce 2016 společnost přibrala pod svá křídla další atraktivní značky: sportovní oblečení 4F, kvalitní americké kšiltovky Zephyr s možností výběru jedinečného designu přímo na přání zákazníka, značku Enertor reprezentující speciální anatomické vložky do bot pro zlepšení kondice těla i kvality života a na závěr designové, elastické tkaničky do bot značky Hickies.

 

V roce 2018 společnost ukončila distribuci značky Under Armour vyjma golfové kolekce a rozšířila své portfolio sportovní módy o kvalitní skotskou outdoorovou značku Trespass včetně luxusnější řady DLX. Nově také zastupuje francouzskou společnost Sveltus a rozšiřuje tak svůj sortiment o cvičební pomůcky pro široké spektrum sportovců. BaGo Sport také změnil svoji strategii a vyjma distribuční činnosti se začal více věnovat maloobchodnímu prodeji.

 

Do budoucna společnost BaGo Sport i nadále plánuje rozšiřovat své nabídky v podobě zavádění nových a kvalitních značek podporujících sport a kvalitní životní styl na českém trhu.

 

Velkoobchod a distribuce značek:

 

Náš tým

Pavel
Míka

ředitel a jednatel

Jana
Míková

obchodní ředitelka

Martina
Hlaváčková

marketingový manažer

Zdeněk
Stieber

manažer logistiky

Josef
Kopecký

online manažer

Jan
Hejda

programátor

Hana
Rozehnalová

účetní

Marie
Bichlerová

účetní

Anna Charvátová

vedoucí logistiky a protrenink.cz

Štěpán
Fišer

provoz protrenink.cz

Ondřej
Černý

logistika a sklad

Kateřina
Tichá

prodejce sportovního oblečení a VIP servis

Petra
Tippelt

manažer korporátního obchodu

Petr
Klicpera

obchod

Jaroslav
Zima

obchod

Jaroslav
Zeithaml

projektový specialista

Petr
Piskovský

projektový specialista

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace