Turbat

O značce

TURBAT

Tuto outdoorovou značku založili ukrajinští cestovatelé, na základě svých dlouholetých zkušeností a poznatků z výprav po celém světě. Nekladou si speciální sportovní cíle, i když jsou neustále v pohybu a vymýšlejí další novinky, které by všem, co rádi cestují, jejich cesty ještě více zpříjemnily. Název společnosti je pojmenován po řece, která teče v Gorganech na Ukrajině a jedná se o vzdálené a nepřístupné místo Karpat. Toto místo se však pro zakladatele stalo velkou inspirací pro výrobu kvalitního outdoorového vybavení, které bude spolehlivé a odolné na dlouhých cestách. Autentičnost je pro ně velice důležitá, a proto ve všem co tvoří, vycházejí z přirozenosti a skutečného života, které kopírují každý zážitek z cestování. Vědí, že počasí může velice rychle pokazit dojem z každé cesty, a proto se snaží, aby jejich produkty využívaly ty nejlepší technologie s praktičností i do extrémních podmínek.

 

Mise

Aktivním učením a objevováním světa kolem nás je jednou ze základních potřeb člověka. Poznáváním světa se učíme trpělivosti, účelnosti, odvaze a zlepšujeme naší komunikaci. Cestovat a poznávat do hloubky nové kultury, život, krajinu a jazyky nám přináší pocit většího sebevědomí, stáváme se energičtější a všechny nové zkušenosti se tak nesmazatelně vpisují do našich srdcí.

 

Misí Turbatu je být s vámi ve chvíli, kdy nacházíte vaše místo na tomto světě.

 

Hlavní výhodou je, že všechny jejich produkty jsou vyráběny v Evropě na Ukrajině, za jejichž kvalitou si stojí

 

Jsme výhradním distributorem této značky pro Českou republiku

Kontakt

Michal Straňák

obchodní zastoupení

 

m.stranak@bagosport.cz

+420 737 284 096

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace